88 Reklam Ajansı, 2013 yılında İzmir’de kurulmuş bir tasarım ajansıdır. Kullanıcı deneyimi, dönüşüm, dijital pazarlamada aktif optimizasyon konularına odaklanmış ve deneyim kazanmış ekip, Türkiye ve dünyada, yaratıcı projeler ve dijital pazarlama stratejileri kurgular, geliştirir ve yönetir.
 


 

Çağımızda; hizmet verdiğimiz iş kolunun sizlere ulaşmasının tek yolunun teknoloji olduğunu biliyor; her an her yerde ofis halini alabilme özelliği ile ‘’ 88 Motion Office ‘’ sistemini yürütüyoruz. Ofisimiz ve ekibimiz sınırlamaların olmadığı bir lokasyonda. Bu şekilde şehir, insan ve doğa ile iç içe olup; hem de teknolojinin getirdiği son nimetlerden faydalanarak işimizi gerçekleştirebiliyor; yaşantımızın gereksinimlerinden geri kalmış olmuyoruz.

‘’ 88 Motion Office ‘’ sistemini tanıtmak gerekirse; 88 Reklam Ajansı çalışma ekibini 3 halka içerisine almıştır.

1.Ekip

Halkanın başlangıç merkezi olarak adlandırdığımız ekip; orjinde yer alır ve operasyonu yönetir. Tüm tasarım, fikir, taslak, uygulama, stratejiler ve yönetim bu ekip tarafından meydana getirilir.

2.Ekip

Merkez halka döngüsünü ‘’ 8 ‘’ e tamamlayan ekip; ihtiyaç duyulduğunda devreye girer. Bu ekip her gün işe gelip gitmez. Proje ofisimizde gerekli briefleri alarak harekete geçer. Yaklaşık 3 senedir birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız burada yer alır ve her biri kendi alanlarında profesyoneldir.

3.Ekip

Ve geldik tüm halkaları ‘’ 88 ‘’ e tamamlayana son halkaya. Bu ekip uzun süreli ve kapsamlı işlerde devreye girer. Herhangi bir teknoloji ve reklam ürününü bu ekiple meydana getirebiliriz. Buradan çıkan ürünler genelde özel ve butik işlerdir.